XVI Niedziela zwykła – 18 lipca 2021

1) Dzisiaj XVI Niedziela zwykła.

2) W dni powszednie po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo Koronki do Miłosierdzia Bożego oraz modlitwa do Świętego Józefa. Również codziennie o 20:30 w Komańczy Różaniec zakończony apelem jasnogórskim.

3) Dzisiaj po każdej Mszy św. błogosławieństwo pojazdów, w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa.

4) Porządek Mszy św. w tym tygodniu: w Komańczy w dni powszednie codziennie o 18:00; w Radoszycach i w Dołżycy Mszy św. w tygodniu nie będzie.

5) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie naszych kościołów. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Komańczy paniom: Joannie Świerczek i Marcie Sicińskiej, a o podjęcie dyżuru prosimy panie: Danutę Pilecką i Irenę Łąkiewicz. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Agnieszce Petryszak, a o podjęcie dyżuru prosimy panią Renatę Tchoryk. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy panu Władysławowi Pałka, a o podjęcie dyżuru prosimy panią Joannę Łukaczów.

6) Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które w tym czasie okazują pomoc i życzliwość. Również dziękujemy za dary żywnościowe.

7) Rodzina chorego naszego parafianina, mocno poparzonego, bardzo dziękuje za materialne wsparcie naszym parafianom i innym osobom. Za tych wszystkich ofiarodawców i innych osób, które pomagają będzie Msza św. 24 października br. w Dołżycy.

8) Ostatnio nasza parafia otrzymała duże wsparcie finansowe: 3000 zł, od jednej z instytucji państwowych z naszej miejscowości . Składamy wielkie dziękczynienie.

9) Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Warszawy na uroczystości beatyfikacyjne kardynała Stefana Wyszyńskiego w dniach 11-12 września b.r. Prosimy o szybkie wpisywanie się, najpóźniej do 18 lipca.

10) Rozpoczyna się ewangelizacyjna akcja Bieszczady dla Jezusa. W najbliższą środę w Rzepedzi będzie Msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 19:00.

11) Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii; dziś również dodatkowa składka do puszki w związku z poświęceniem pojazdów, jest ona przeznaczona na zakup środków transportu dla misjonarzy. Za tydzień składka również na cele parafialne też dodatkowa zbiórka do puszki na pomoc poszkodowanym na skutek powodzi i nawałnic w Europie.

12) Prasa katolicka jest do odebrania.

13) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony. Adres strony: www.komancza.przemyska.pl.

14) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych oraz o ustanie epidemii. Święty Michale Archaniele.

15) Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł Władysław Szymacha. Wieczny odpoczynek…