VI Niedziela zwykła – 16 lutego 2020

1) Dzisiaj szósta niedziela zwykła.

2) W sobotę Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła, pamiętamy w tym dniu o modlitwie za Ojca Świętego.

3) Porządek Mszy św. w tym tygodniu: w dni powszednie Msze św. w Komańczy o godz. 17:00, z wyjątkiem wtorku: Msza św. o 7:00. W Radoszycach Msza św. we czwartek o 15:30. W Dołżycy Msza św. we środę o 15:30.

4) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów: w Komańczy. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Komańczy paniom: Irenie Herbut i Bogumile Fijałkowskiej a o podjęcie dyżuru prosimy panie: Magdalenę Łatacz i Małgorzatę Wróblewską. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Agnieszce Łach, a o podjęcie dyżuru prosimy panią Katarzynę Łach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Czesławie Wąsik,  a o podjęcie dyżuru prosimy panią Czesławę Wąsik.

5) Składamy serdeczne podziękowanie naszym parafianom i dobroczyńcom: władzom naszej gminy za użyczenie pracowników do przywiezienia ściętych konarów i gałęzi na teren plebanii. Dziękujemy również naszym parafianom za pomoc oraz innym osobom. Również za dary żywnościowe.

6) Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafialne. Za tydzień taca również na potrzeby parafialne.

7) W dniach od 3 do 5 kwietnia br. odbędzie się kolejne Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Błażowej.  Szczególnie zapraszamy osoby ze szkoły średniej i młodzież pełnoletnią do skorzystania z tej formy ewangelizacji i formacji. Zapisy do 9 marca. Więcej informacji na ten temat u ks. proboszcza.

8) Już blisko Wielki Post. Tradycyjnie będziemy w nim przeżywać rekolekcje parafialne, już za trzy tygodnie: od 8 do 10 marca, prowadził je będzie ks. dziekan Piotr Buk, proboszcz parafii Sanok Posada. Natomiast młodzież szkolna będzie miała swoje rekolekcje na terenie szkoły, w dniach od 16 i 17 marca. Prowadzącym będzie ks. Mateusz Rutkowski, dyrektor domu rekolekcyjnego w Rzepedzi.

9) Prasa katolicka jest do odebrania.

10) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również  będą  dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony. Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

11) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych a szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele.