V Niedziela zwykła – 9 lutego 2020

1) Dzisiaj piąta niedziela zwykła. Dzisiaj spotkanie rady parafialnej na plebanii o 14:30.

2) We wtorek wspominamy NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego. Pamiętamy o naszych chorych. Msza św. w Komańczy o 17:00 połączona z obrzędem namaszczenia chorych.  Przypominamy, że sakrament namaszczenia mogą przyjąć osoby starsze z racji wieku, nawet jeśli czują się dobrze; osoby chore, których stan chorobowy określamy, jako poważny, dotyczy to również osób młodych. Od 16:30 możliwość spowiedzi w kościele.

3) W piątek Święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.

4) Porządek Mszy św. w tym tygodniu: w dni powszednie Msze św. w Komańczy o godz. 17:00. W Radoszycach Msza św. we czwartek o 15:30, w Dołżycy Msza św. we środę o 15:30.

5) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów: w Komańczy. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Komańczy paniom: Kazimierze Szelast i Annie Szelast   a o podjęcie dyżuru prosimy panie: Irenę Herbut i Bogumiłę Fijałkowską. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Renacie Gosztyła a o podjęcie dyżuru prosimy panią Agnieszkę Łach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy panu Janowi Łukaczów,  a o podjęcie dyżuru prosimy panią Czesławę Wąsik.

6) Składamy serdeczne podziękowanie naszym parafianom i dobroczyńcom oraz innym osobom. Również za dary żywnościowe.

7) Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafialne. Za tydzień taca również na potrzeby parafialne.

8) W dniach od 3 do 5 kwietnia br. Odbędzie się kolejne Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Błażowej. Więcej informacji na ten temat u ks. proboszcza.

9) Prasa katolicka jest do odebrania.

10) Ogłoszenia i intencje  będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również  będą  dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony. Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

11) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych a szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele.