XV Niedziela zwykła – 14 lipca 2019

1) Dzisiaj XV Niedziela Zwykła.

2) Za tydzień w niedziele, w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, błogosławieństwo pojazdów (nie tylko silnikowych).

3) Porządek Mszy św. w tym tygodniu. Msze św. tylko w Komańczy, codziennie o 18:00, z wyjątkiem soboty: rano o 7:00

4) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów: w Komańczy osobom sprzątającym przed ślubem, a o podjęcie dyżuru prosimy panie: Katarzynę Bek i Annę Gilewską. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Annie Opalińskiej, a o podjęcie dyżuru prosimy panią Krystynę Krukowską. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Zofii Warzecha, a o podjęcie dyżuru prosimy panią Marię Podwapińską.

5) Składamy serdeczne podziękowanie naszym parafianom i dobroczyńcom, za wszelką pomoc i życzliwość. Dziękujemy również za dary żywnościowe.

6) Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na cele parafialne, za tydzień w niedziele również na cele parafialne. Za tydzień również dodatkowa składka do puszki przy okazji a pojazdów (ofiary przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy)

7) Zapowiedzi przedślubne:

Patrycja Stępak, córka Mariusza i Renaty zd. Rudnicka, urodzona w Sanoku, zamieszkała w Komańczy, stanu wolnego; oraz Andrzej Szajdek, syn Marka i Jolanty zd. Winkowska, urodzony w Komańczy, zamieszkały w Komańczy, stanu wolnego – zapowiedź druga. Jeśliby ktokolwiek wiedział o istniejących przeszkodach między tymi osobami, jest zobowiązany powiadomić urząd parafialny. 

8) Bardzo dziękujemy osobom z naszej parafii i nie tylko z naszej parafii, które złożyły swój podpis na listę popierającą akcję, aby nasz sejm uchwalił prawo, chroniące dzieci i młodzież przed siewcami deprawacji i dewiantami.

9) Prasa katolicka jest do odebrania.

10) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony. Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

11) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych a szczególnie nasze rodziny. Módlmy się w tym trudnych czasie dla naszej polskiej szkoły za dzieci, młodzież i nauczycieli. Święty Michale Archaniele.