VII Niedziela zwykła – 24 lutego 2019

1) Porządek Mszy św. w tym tygodniu: Msze św. w Komańczy codziennie o godzinie 17:00; w Radoszycach w piątek o 15:30 i sobotę o 15:00; w Dołżycy we czwartek o 15:30

2) W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota marca.

3) W piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalna od godziny 8:00. Prosimy zgłaszać nowych chorych. Msza św. w Radoszycach o 15:30 (możliwość spowiedzi od 15:00). W Komańczy spowiedź od 16:30, Msza św. o 17:00.

4) Pierwsza sobota marca. W Radoszycach Msza św. o 15:00 i nabożeństwo pierwszosobotnie z Różańcem. W Komańczy Msza św. o 17:00.

5) Za tydzień pierwsza niedziela marca – zmiana Tajemnic Różańcowych.

6) Intencje modlitewna na marzec:

a) Ogólna: Za wspólnoty chrześcijańskie, szczególnie te prześladowane, aby odczuwały bliskość Chrystusa, a ich prawa były respektowane.

b) Diecezjalna- różańcowa: O dar dobrego przeżycia Wielkiego Postu i szczerego nawrócenia.

7) W tym tygodniu swoje spotkania mają lektorzy i ministranci: w Komańczy we środę po Mszy św. W Radoszycach w sobotę o 14:30, przed Mszą św. W Dołżycy we czwartek po Mszy św.

8) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów: w Komańczy paniom Kazimierze Nowak i Barbarze Rusztowicz; a o podjęcie dyżuru prosimy panie: Lucynę Cebula i Teresę Szymańską-Chuchla. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Krystynie Krukowskiej, a o podjęcie dyżuru prosimy panią Marię Krysyna. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Zenonie Tchoryk, a o podjęcie dyżuru prosimy pana Władysława Pałkę.

9) Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie dobro na rzecz parafii pani Elżbiecie Karolik, Piotrowi Łańskiemu i innym osobom. Dziękujemy również za wszelką życzliwość i dary żywnościowe.

10) Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na cele parafialne. W następną niedziele składka na cele WSD w Przemyślu.

11) Prasa katolicka jest do odebrania.

12) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony. Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

13) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych . Polecamy szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele.