VI Niedziela zwykła – 17 lutego 2019

1) Porządek Mszy św. w tym tygodniu: Msze św. w dni powszednie tylko w Komańczy codziennie o godzinie 17:00.

2) W piątek święto Katedry Świętego Piotra Apostoła, pamiętamy w modlitwach o Ojcu Świętym Franciszku.

3) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów: w Komańczy paniom Marii Nalepa i Grażynie Czekierda; a o podjęcie dyżuru prosimy panie: Kazimierę Nowak i Barbarę Rusztowicz. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Annie Opalińskiej a o podjęcie dyżuru prosimy panią Krystynę Krukowską. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Bożenie Guśtak, a o podjęcie dyżuru prosimy panią Zenonę Tchoryk.

4) Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie dobro na rzecz parafii osobom, dziękujemy za życzliwość i za dary żywnościowe.

5) Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na cele parafialne. W następną niedziele składka również na cele parafialne.

6) Prasa katolicka jest do odebrania.

8) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony. Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

9) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele.