V Niedziela zwykła – 10 lutego 2019

1) Porządek Mszy św. w tym tygodniu: Msze św. w dni powszednie tylko w Komańczy o godzinie 17:00 w poniedziałek, piątek i sobotę. Natomiast we wtorek, środę i czwartek o 7:00.

2) Jutro Światowy Dzień Chorego. Pamiętamy o naszych chorych. Msza św. w Komańczy o 17:00 połączona z obrzędem namaszczenia chorych.  Przypominamy, że sakrament namaszczenia mogą przyjąć osoby starsze z racji wieku, nawet jeśli czują się dobrze; osoby chore, których stan chorobowy określamy, jako poważny, dotyczy to również osób młodych.

3) We czwartek Święto św. Cyryla i Metodego, patronów Europy.

4) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów: w Komańczy paniom Teresie Żak i Barbarze Stec; a o podjęcie dyżuru prosimy panie: Marię Nalepa i Grażynę Czekierda. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Justynie Majkut a o podjęcie dyżuru prosimy panią Annę Opalińską. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Monice Augustyn, a o podjęcie dyżuru prosimy panią Bożenę Guśtak.

5) Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie dobro na rzecz parafii panu Henrykowi Frej i innym osobom, dziękujemy za życzliwość i za dary żywnościowe.

6) Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na cele parafialne. W następną niedziele składka również na cele parafialne.

7) Prasa katolicka jest do odebrania.

8) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony. Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

9) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele.