IV Niedziela zwykła – 3 lutego 2019

1) Dzisiaj pierwsza niedziele lutego i wspomnienie św. Błażeja. Na każdej Mszy św. będzie obrzęd poświecenia jabłek (można przynieść swoje). Zmiana Tajemnic różańcowych. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2) Porządek Mszy św. w tym tygodniu: Msze św. w dni powszednie w Komańczy o godzinie 17:00, w Radoszycach we czwartek o 15:30, w Dołżycy we środę o 15:30.

3) We wtorek wspomnienie św. Agaty, podczas Mszy św. w Komańczy poświęcenie chleba i soli.

4) W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca.

5) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów: w Komańczy paniom Barbarze Warchoł i Zofii Zarębskiej; a o podjęcie dyżuru prosimy panie: Teresę Żak i Barbarę Stec. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Marii Błachut a o podjęcie dyżuru prosimy panią Justynę Majkut. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Bożenie Czyszczoń, a o podjęcie dyżuru prosimy panią Monikę Augustyn.

6) Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie dobro na rzecz parafii panu Janowi Pileckiemu i innym osobom, dziękujemy za życzliwość i za dary żywnościowe.

7) Tydzień temu zbieraliśmy ofiary do puszki po Mszach św. na leczenie małej Amelki chorej na łamliwość kości. Zebraliśmy 1300 zł. Rodzina dziewczynki serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom.

8) Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na cele diecezjalne. W następną niedziele składka na cele parafialne.

9) Prasa katolicka jest do odebrania.

10) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony. Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

11) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele.