II Niedziela Adwentu – 9 grudnia 2018

1) Dzisiaj przeżywamy Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie.

2) Porządek Mszy św. w tym tygodniu. W Komańczy codziennie, o godz. 6:30. W Radoszycach Msza roratnia we środę o 16:30; w Dołżycy również Msza roratnia w poniedziałek, czyli jutro o 16:30.

3) Zachęcamy gorąco dzieci i młodzież, aby brały udział w Msza św. roratnich. Piękną tradycją jest przychodzenie na Mszę św. z lampionami.

4) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów: w Komańczy paniom: Stanisławie Wrona i Iwonie Orłowskiej; a o podjęcie dyżuru prosimy: panie: Anetę Siuciak i Zofię Daszkiewicz. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Helenie Petryszak a o podjęcie dyżuru prosimy panią Iwonę Waliczek. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Marii Podwapińskiej, a o podjęcie dyżuru prosimy pana Janusza Kuzio.

5) Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie dobro na rzecz parafii. Serdecznie dziękujemy za wszelkie dobro na rzecz parafii.  Dziękujemy za dary żywnościowe i wszelką życzliwość.

6) W zakrystii są już do nabycia świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom (proponowana cena 5 zł). Ofiary z tej racji są przeznaczone na dzieła Caritas.

7) W zakrystii są do nabycia opłatki. Wszystkie ofiary składane przy okazji opłatków będą przeznaczone na cele parafialne.

8) Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii, dzisiaj również dodatkowa składka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Za tydzień składka również na cele parafialne.

9) Jutro zbiórka ministrantów z Komańczy w kościele o 17:00.

10) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony. Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

11) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele.