XXX Niedziela zwykła – 28 października 2018

1) Porządek Mszy św. w tym tygodniu: w dni powszednie w Komańczy codziennie, o godz. 17:00. Z wyjątkiem czwartku – porządek niedzielny.  W Radoszycach we środę i piątek o 15:30, w sobotę o 15:00; w Dołżycy we wtorek i piątek o 15:30.

2) We środę kończymy nabożeństwa różańcowe. Zakończenie konkursu różańcowego dla dzieci: w Dołżycy we wtorek, w Radoszycach i w Komańczy we środę.

3) Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi św. przed Wszystkimi Świętymi, aby zyskać odpusty i ofiarować je za zmarłych. W Komańczy od poniedziałku do środy pół godziny przed Mszą św.; w Radoszycach we środę od 15:00; w Dołżycy we wtorek od 15:00.

4) Przez cały listopad mamy możliwość zyskiwania odpustów za zmarłych. Warunki: pobożne nawiedzenie cmentarza, połączone z modlitwą za zmarłych i modlitwa w intencjach ojca św. Od 1 do 8 listopada możemy zyskać odpust zupełny, w pozostałe dni listopada odpust cząstkowy.

5) We czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych, pamiętajmy o uporządkowaniu naszych grobów. Porządek Mszy św. niedzielny. Podobnie jak w roku ubiegłym, Msza św. o 11:30 będzie przy kaplicy cmentarnej w Komańczy, po Mszy św. procesja. W tym dniu w Radoszycach i w Dołżycy po Mszach św. procesje na cmentarz.

6) Od piątku rozpoczynamy codziennie nabożeństwa wypominkowe. Po każdej Mszy św. będziemy modlić się za zmarłych Koronką do Bożego Miłosierdzia i litanią za zmarłych. Kartki wypominkowe są wyłożone w przedsionkach.

7) Pierwszy piątek listopada i jednocześnie Dzień Zaduszny – Porządek Mszy św.: w Komańczy Msze św.: o 7:00 i 17:00; w Radoszycach o 15:30 (możliwość spowiedzi od 15:00); w Dołżycy również Msza św. o 15:30 (możliwość spowiedzi od 15:00); Odwiedziny chorych od 8:00.

8) Pierwsza sobota miesiąca i nabożeństwa fatimskie. Msza św. w Radoszycach o 15:00, w Komańczy o 17:00.

9) W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

10) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów: w Komańczy paniom: Irenie Drebot i panu Władysławowi Budzyń; a o podjęcie dyżuru prosimy: panie Janinę Kołodziej i Dorotę Kołodziej. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Grażynie Guśtak a o podjęcie dyżuru prosimy panią. Monikę Guśtak. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Bożenę Guśtak , a o podjęcie dyżuru prosimy panią Zenonę Tchoryk.

11) Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie dobro na rzecz parafii. Serdecznie dziękujemy za wszelkie dobro na rzecz parafii. Dziękujemy za dary żywnościowe i wszelką życzliwość.

12) Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafialne z pierwszego listopada również; za tydzień przeznaczona na potrzeby naszej kurii.

13) W ostatnią niedziele zbieraliśmy na rzecz misji świętych – 1212 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.

14) Od czwartku rozpoczynamy Msze św. gregoriańskie za +Józefę Szymacha.

15) Prasa katolicka jest do odebrania.

16) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony. Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

17) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele…