XXV Niedziela zwykła – 23 września 2018

1) Porządek Mszy św. w tym tygodniu. W dni powszednie w Komańczy codziennie o godz. 18:00.  W Radoszycach we czwartek o 16:30. W Dołżycy we środę o 16:30.

2) We środę Msza św. w Komańczy połączona z Nowenną do św. Józefa.

3) W sobotę święto św. Archaniołów Michała Gabriela i Rafała.

4) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów: w Komańczy paniom: Marii Jarząb i Irenie Hadam.; a o podjęcie dyżuru prosimy: panie: Krystynę Boczar i Helenę Wancewicz. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Annie Opalińskiej a o podjęcie dyżuru prosimy panią Krystynę Krukowską.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Wiesławie Szwab, a o podjęcie dyżuru prosimy panią Katarzynę Czekaj.

5) Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie dobro na rzecz parafii. Dziękujemy za dary żywnościowe i wszelką życzliwość.

6) Młodzież młodsza przygotowująca się do bierzmowania, a więc z klasy VII i VI szkoły podstawowej zapraszamy na spotkanie jutro, w poniedziałek do kościoła w Komańczy, bezpośrednio po Mszy św. Na spotkanie zapraszamy również obowiązkowo rodziców.

7) Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii, za tydzień na potrzeby parafii.

8) Jest organizowana autokarowa pielgrzymka do Kalwarii Pacławskiej w ramach diecezjalnej pielgrzymki Róż Różańcowych. W najbliższą sobotę 29 września. Program: wyjazd – 7:00 z parkingu naprzeciw kościoła w Komańczy; 10:00 – początek spotkania na Kalwarii Pacławskiej i katecheza; 11:00 – procesja różańcowa do sanktuarium; 12:00 – uroczysta Msza św. w sanktuarium, 14:00 – przejazd do Przemyśla, 15:00 – zwiedzanie muzeum diecezjalnego; 16:00 – zwiedzanie katedry i podziemi katedry: 17:00- ciepły posiłek; powrót – ok. 20:00. Koszt – 70 zł. Zapisy u ks. proboszcza, jak najszybciej, ilość miejsc ograniczona. Bardzo proszę o podejście tych osób, które już zapisały się do zakrystii, bezpośrednio po Mszy św.

9) Jest również druga pielgrzymka organizowana przez p. Gosztyłów: do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic, Oświęcimia i Bochni w dniach 27/28 października. Cena 300 zł. Zapisy do 30 września.

10) Ośrodek Zdrowia w Komańczy zaprasza do skorzystania z bezpłatnych badań komputerowych wzroku

11) Prasa katolicka jest do odebrania.

12) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony. Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

13) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele.