Uroczystość NMP Częstochowskiej – 26 sierpnia 2018

1) Dzisiaj Uroczystość NMP Częstochowskiej. Za tydzień I niedziela września, zmiana Tajemnic Różańcowych.
Intencje na wrzesień:
– Intencja ewangelizacyjna: Aby młodzież na kontynencie afrykańskim miała dostęp do edukacji i pracy we własnej ojczyźnie
– Diecezjalna intencja różańcowa: Aby katecheci byli w swoim życiu świadkami wiary, którą głoszą.

2) Porządek Mszy św. w tym tygodniu. W dni powszednie w Komańczy codziennie, o godz. 18:00. W Radoszycach w sobotę o 16:00.

3) Trwa sierpień – miesiąc trzeźwości.

4) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów: w Komańczy paniom: Bogusławie Podgórskiej i Annie Rudawskiej; a o podjęcie dyżuru prosimy: panie: Krystynę Mordarską i Danutę Czenczek. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Karinie Jucha a o podjęcie dyżuru prosimy panią Halinę Mycek. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy panu Januszowi Kuzio, a o podjęcie dyżuru prosimy panią Małgorzatę Gierczak.

5) Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie dobro na rzecz parafii. Dziękujemy za dary żywnościowe i wszelką życzliwość.

6) I sobota września. Nabożeństwa fatimskie: w Radoszycach o 16:00 – Msza św. i różaniec; w Komańczy o 18:00 – Msza św. i różaniec z procesją.

7) Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii, za tydzień na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu.

8) Zapowiedź przedślubna druga: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: Zenon Michór, zamieszkały w Komańczy oraz Anna Kuś, zamieszkała w Komańczy.

9) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony. Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

10) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele…