XX Niedziela zwykła -19 sierpnia 2018

1) Porządek Mszy św. w tym tygodniu. W dni powszednie tylko w Komańczy codziennie,  o godz. 18:00

2) Trwa sierpień – miesiąc trzeźwości.

3) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów: w Komańczy paniom: Renacie Stępak i Marii Hulickiej; a o podjęcie dyżuru prosimy: panie: Bogusławę Podgórską i Annę Rudawską. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Jolancie Jucha a o podjęcie dyżuru prosimy panią Karinę Jucha.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Marii Podwapińskiej, a o podjęcie dyżuru prosimy pana Janusza Kuzio.

4) Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie dobro na rzecz parafii. Dziękujemy za dary żywnościowe i wszelką życzliwość.

5) Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom i gościom, którzy składali dary materialne na pomoc chorej pięcioletniej Marice. W sumie zebraliśmy 2.572 zł i 58 gr.

6) Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii, za tydzień również na potrzeby parafii.

7) Zapowiedź przedślubna pierwsza: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: Zenon Michór,  zamieszkały w Komańczy, oraz Anna Kuś, zamieszkała w Komańczy.

8) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony. Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

9) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele.