XIX Niedziela zwykła -12 sierpnia 2018

1) Porządek Mszy św. w tym tygodniu: w Komańczy codziennie o godz. 18:00, z wyjątkiem środy – Uroczystość Wniebowzięcia NMP i piątku – o 7:00.

2) Trwa sierpień – miesiąc trzeźwości.

3) We środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Błogosławieństwo ziół i kwiatów po każdej Mszy św. Porządek Mszy św. jak w niedziele.

4) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów: w Komańczy paniom: Ewie Zygmunt i Marcie Zajdel; a o podjęcie dyżuru prosimy: panie: Renatę Stępak i Marię Hulicką. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Bogumile Macko a o podjęcie dyżuru prosimy panią Jolantę Jucha.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Zofii Warzecha, a o podjęcie dyżuru prosimy panią Marie Podwapińską.

5) Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie dobro na rzecz parafii, p. Piotrowi Łańskiemu i innym osobom. Dziękujemy za dary żywnościowe i wszelką życzliwość. W sposób szczególny parafianom z Dołżycy za przygotowanie uroczystości odpustowych, najbliższy sąsiadom kościoła, p. sołtysowi i innym osobom, za przygotowanie i wystrojenie świątyni, zakup kwiatów dary żywnościowe i wielką ofiarność. P. Katarzynie Bek za przygotowanie posiłku.

6) Dodatkowe ogłoszenie: Pięcioletnia dziewczynka- Marika Dobrowolska pochodząca z Moszczańca choruje na białaczkę limfoblastyczną. Na drogie i skomplikowane leczenie potrzeba 120.000 zł. Prosimy o wsparcie. Będzie ku temu okazja po każdej z Mszy św. we środę – będzie zbiórka do puszki na ten cel.

7) Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii, za tydzień również na potrzeby parafii.

8) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony. Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

9) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele.