XII Niedziela zwykła – 24 czerwca 2018

1) Dzisiaj Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2) Porządek Mszy św. w tym tygodniu: w Komańczy o 18:00 z wyjątkiem czwartku- o 7:00. W Radoszycach w piątek o 16:30, w Dołżycy również w piątek o 16:30.

3) W najbliższy piątek Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy św.: w Radoszycach i Dołżycy Msze św. o 16:30; w Komańczy o 18:00. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4) W sobotę zakończenie nabożeństw czerwcowych.

5) Trwa miesiąc czerwiec; po każdej z Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa.

6) Prasa katolicka jest do odebrania.

7) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów w Komańczy paniom Marii Łodyńskiej i Marii Szczecina; a o podjęcie dyżuru prosimy: panie: Annę Krupską i Elżbietę Szymacha. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Renacie Gosztyła a prosimy panią Agnieszkę Łach.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Bożenie Czyszczoń, a prosimy panią Monikę Augustyn.

8) Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie dobro na rzecz parafii: za dary żywnościowe i wszelką życzliwość.

9) Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii, z 29 czerwca na potrzeby Stolicy Apostolskiej, za tydzień w niedziele taca na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

10) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony (są artykuły i zdjęcia). Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

11) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele.