XI Niedziela zwykła – 17 czerwca 2018

1) Porządek Mszy św. w tym tygodniu: w Komańczy o różnych godzinach: w poniedziałek o 18:00, we wtorek i środę o 7:00, we czwartek o 18:00; w piątek o 8:00 i w sobotę o 18:00. W Radoszycach we czwartek o 16:30, w Dołżycy w poniedziałek o 16:30.

2) W najbliższy piątek dzieci i młodzież kończą rok szkolny. Msza dziękczynna z prośbą o szczęśliwe wakacje będzie o 8:00 w Komańczy. Możliwość spowiedzi przed wakacjami we czwartek w Radoszycach i w Komańczy pół godziny przed Mszami św. i w piątek od 7:00. Zapraszamy również nauczycieli, wychowawców i rodziców.

3) Za tydzień, w następną niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

4) Trwa miesiąc czerwiec; po każdej z Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa.

5) Prasa katolicka jest do odebrania.

6) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów w Komańczy pani Agnieszce Czura i panu Antoniemu Gilewskiemu; a o podjęcie dyżuru prosimy: panie: Marię Łodyńską i Marię Szczecina. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Danucie Chruszcz a prosimy panią Renatę Gosztyła.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Annie Durleta, a prosimy panią Bożenę Czyszczoń.

7) Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie dobro na rzecz parafii: za dary żywnościowe i wszelką życzliwość.

8) Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii, za tydzień taca również na potrzeby parafii.

9) Ogłoszenie szkolne: p. dyrektor naszej szkoły serdecznie zaprasza dzisiaj na godzinę 15:00 wszystkich mieszkańców Komańczy i wszystkich parafian na piknik rodzinny. Program: rozpoczęcie o 15:00; następnie część artystyczna; gry i zabawy; turniej siatkówki; część rekreacyjna, dużo atrakcji dla dzieci; część kulinarna: grill, lody; wieczorem dyskoteka. Serdecznie zapraszamy.

10) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony (są artykuły i zdjęcia). Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

11) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele.