X Niedziela zwykła – 10 czerwca 2018

1) Porządek Mszy św. w tym tygodniu: w Komańczy codziennie o 18:00. W Radoszycach we wtorek o 16:30. w Dołżycy we wtorek o 16:30.

2) Jutro jak 11 dnia każdego miesiąca w szczególny sposób polecamy Panu Bogu naszą Ojczyznę.

3) Trwa czerwiec; po każdej z Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa.

4) Prasa katolicka jest do odebrania.

5) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów w Komańczy paniom: Renacie Winkowskiej i Elżbiecie Kopylec; a o podjęcie dyżuru prosimy: panią Agnieszkę Czura i pana Antoniego Gilewskiego. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Monice Guśtak a prosimy panią Danut Chruszcz.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Katarzynie Czekaj, a prosimy panią Annę Durleta.

6) Składamy serdeczne podziękowanie za wszelkie dobro na rzecz parafii: za dary żywnościowe i wszelką życzliwość.

7) Ogłoszenie szkolne: p. dyrektor naszej szkoły serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Komańczy i wszystkich parafian na piknik rodzinny, który odbędzie się za tydzień 17 czerwca w naszej szkole w Komańczy. Program: rozpoczęcie o 15:00; następnie część artystyczna; gry i zabawy; turniej siatkówki; część rekreacyjna, dużo atrakcji dla dzieci; część kulinarna: grill, lody; wieczorem dyskoteka. Serdecznie zapraszamy.

8) Ogłoszenie p. wójta. W najbliższy piątek 15.06 w godzinach od 10:30 do 13:00 na terenie naszej szkoły odbędą się ćwiczenia obronne Gminy Komańcza z udziałem straży pożarnej, policji, pogotowia ratunkowego i straży granicznej. W tym dniu zostaną również uruchomione sygnały alarmowe o godz. 10:00 i 13:15.

9) Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii, za tydzień taca na parafie potrzebujące pomocy.

10) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony (są artykuły i zdjęcia). Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

11 Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele.