IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza – 22 kwietnia 2018

1) Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza. To Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Są to jednocześnie kolejne kwartalne dni modlitw (tzw. suche dni letnie).

2) Jutro Uroczystość św. Wojciecha – Patrona Polski. We środę Święto św. Marka. Msza św. we środę w Komańczy połączona będzie z procesją błagalną i błogosławieństwem pól. Procesje będą również w Radoszycach we czwartek po Mszy; w Dołżycy w poniedziałek po Mszy św.

3) Porządek Mszy św. w tym tygodniu: w Komańczy codziennie o 18:00, w Radoszycach w poniedziałek o 16:30 i we czwartek: UWAGA: GODZINĘ WCZEŚNIEJ! CZYLI o 15:30! w Dołżycy jutro, w poniedziałek o 16:30.

4) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów w Komańczy pani Irenie Łąkiewicz i Zofii Zielińskiej a o podjęcie dyżuru prosimy panie: Ninę Babiak i Martę Kusy. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Justynie Majkut a prosimy panią Annę Opalińską.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Zofii Warzecha, a prosimy panią Marię Podwapińską.

5) Scholka ma spotkanie w piątek o 16:30 na plebanii.

6) Zapowiedź przedślubna III: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: Alicja Anna Podgórska, panna, c. Mirosław i Bogusławy, zamieszkała w Komańczy, urodzona 15.06.1991 r. w Sanoku oraz Marcin Krzysztof Leśniowski, kawaler, s. Lesława i Aleksandry zamieszkały w Szczawnem, urodzony 11.11.1987 r w Sanoku. Jeżeli ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach w ważności małżeństwa ma obowiązek zgłosić do urzędu parafialnego.  

7) Prasa katolicka jest do odebrania.

8) Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii, za tydzień taca również na cele parafii.

9) Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, dobroczyńcom.

10) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony (są artykuły i zdjęcia). Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

11) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele…