III Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2018

1) Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele Tydzień Biblijny.

2) Porządek Mszy św. w tym tygodniu: w Komańczy codziennie o 18:00, w Radoszycach we wtorek o 16:30; w Dołżycy jutro o 16:30.

3) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów w Komańczy pani Lidii Bernadzkiej i Danucie Rosińskiej a o podjęcie dyżuru prosimy panie: Irenie Łąkiewicz i Zofię Zielińską. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Marii Błachut a prosimy panią Justynę Majkut.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Czesławie Wąsik, a prosimy panią Zofię Warzecha.

4) Scholka ma spotkanie w piątek o 16:00 na plebanii.

5) Ogłoszenie na prośbę ks. Andrzeja Żurawia: ks. Andrzej serdeczne przeprasza, że zapowiedziane sprzątanie na sobotę nie odbyło się z powodu pogrzebu, który był na tamtym cmentarzu. Natomiast zostało przesunięte na najbliższy piątek na godzinę o 15:30.

6) Zapowiedź przedślubna II: sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: Alicja Anna Podgórska, panna, c. Mirosław i Bogusławy, zamieszkała w Komańczy, urodzona 15.06.1991 r. w Sanoku oraz Marcin Krzysztof Leśniowski, kawaler, s. Lesława i Aleksandry zamieszkały w Szczawnym, urodzony 11.11.1987 r w Sanoku. Jeżeli ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach w ważności małżeństwa ma obowiązek zgłosić do urzędu parafialnego.  

7) Prasa katolicka jest do odebrania.

8) Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby parafii, za tydzień taca również na cele parafii.

9) Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, dobroczyńcom. Serdecznie dziękujemy osobom, które w ostatnią niedzielę złożyły ofiary do puszki na cele Caritas. Zebraliśmy 401 zł.

10) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony (są artykuły i zdjęcia). Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

11) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele.