Niedziela Zmartwychwstania – 1 kwietnia 2018

1) Dzisiaj Niedziela Zmartwychwstania; Msze św. w Komańczy i w Radoszycach o 6:00; w Dołżycy o 7:30 (wszystkie połączone z procesjami); oraz suma w Komańczy o 11:30. Zmiana Tajemnic Różańcowych.
Intencje:
– Ogólna: aby odpowiedzialni za idee i sposób zarządzania w gospodarce mieli odwagę odrzucać gospodarkę wykluczającą i by potrafili otwierać nowe drogi.
– Diecezjalna intencja Różańcowa: za proszących nas o modlitwę.

2) Rozpoczynamy Biały Tydzień (w piątek nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych)

3) Jutro Drugi dzień świąt. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Po Mszach św. w Dołżycy, w Radoszycach i po sumie w Komańczy procesje na cmentarz (prosimy młodzież, aby nikogo nie oblewała wodą podczas Mszy św., podczas procesji, czy po jej zakończeniu, a już w żadnym wypadku nie wolno oblewać osób duchownych).

4) Nastąpi zmiana godzin odprawianych Mszy św.: w Komańczy codziennie w tygodniu o 18:00.

5) W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota kwietnia.

6) We czwartek Msza św. w Dołżycy o 16:30.

7) W piątek odwiedziny chorych od 8:00. Msza św. w Radoszycach o 16:30 (wcześniej możliwość spowiedzi od 16:00).

8) W sobotę kolejne nabożeństwa fatimskie: w Dołżycy o 16:00; w Komańczy o18:00.
9) za tydzień Niedziela Miłosierdzia. Prosimy dzieci ze szkoły które otrzymały skarbonki Caritas, aby je przyniosły do kościoła.

10) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów w Komańczy paniom: Marcie Sicińskiej, Beacie Bełżeckiej, Joannie Świerczek i Danucie Pileckiej, a o podjęcie dyżuru prosimy pana: Józefa Wołczańskiego i Katarzynę Jucha. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Karinie Jucha a prosimy panią Halinę Mycek. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Władysławowi Pałka a prosimy pana Jana Łukaczów.

11) Prasa katolicka jest do odebrania.

12) Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby Seminarium Duchownego, za tydzień zbiórka do puszek na cele Caritas.

13) Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, dobroczyńcom. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w świętowaniu uroczystości, którzy robili dekorację, osobom aktywnie włączającym się w Liturgię Triduum Paschalnego, szczególnie s. Nazaretankom. osobom sprzątającym kościoły; za dary żywnościowe; straży grobowej za służbę w Komańczy.

14) Są do nabycia dodatkowe numery Niedzieli świątecznej.

15) Ogłoszenia i intencje będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony (są artykuły i zdjęcia). Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

16) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nasze rodziny. Święty Michale Archaniele.