V Niedziela zwykła – 4 lutego 2018

1) Dziś I Niedziela miesiąca: Po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.

2) Msze św. w tygodniu tylko w Komańczy: od poniedziałku do środy o 7:00; do czwartku do soboty o 17:00.

3) Jutro wspomnienie Św. Agaty. Podczas Mszy św. poświęcenie chleba i soli.

4) Spotkanie scholki w piątek o 15:30 na plebanii.

5) Skład nowej Rady Parafialnej: z Dołżycy: Łukasz Czekaj i Jan Łukaczów; z Radoszyc: Marek Łach, Jolanta Jucha, Adam Chruszcz i Kazimierz Wrona; z Komańczy: Kazimiera Stawarczyk, Wiesław Ciukaj, Stanisław Kołodziej, Marta Sicińska, Stanisław Łąkiewicz, Bogumiła Podgórska, Piotr Baj, Józef Wołczański, Tadeusz Baj, Grzegorz Siciński i Ryszard Rakoczy.

6) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów w Komańczy paniom: Kazimierze Nowak i Barbarze Rusztowicz, a o podjęcie dyżuru prosimy panie: Lucynę Cebula i Magdalenę Chuchla. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Agnieszce Łach a prosimy panią Katarzynę Łach. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Zofii Rymarczyk a prosimy panią Wiesławę Szwab. 

7) Prasa katolicka jest do odebrania.

8) W następną niedziele przeżywamy Dzień Chorego. Obrzęd namaszczenia chorych będzie tylko po sumie. Jest to dzień modlitw za Ojczyznę.

9) Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby kurii, za tydzień na potrzeby parafii.

10) Serdeczne podziękowanie naszym parafianom za życzliwość i bezinteresowną pomoc.

11) Jest organizowana Pielgrzymka szlakiem sanktuariów Warmii i Mazur w dniach 19-22. 04 br. więcej informacji u p. Gosztyłów. Program na stronie internetowej.

12) Ogłoszenia, intencje i plan kolędy będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony (są artykuły i zdjęcia). Adres strony: www.komancza.przemyska.pl.

13) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nauczycieli, wychowawców, dzieci i młodzież. Święty Michale Archaniele.

14) Ostatnio pożegnaliśmy naszą parafiankę: Józefę Szymacha. Wieczny odpoczynek…