Święto Chrztu Pańskiego – 7 stycznia 2018

1) Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, kończy się okres Bożego Narodzenia, ale zgodnie z piękną polską tradycją kolędy śpiewamy do 2 lutego, podobnie trzymamy w domach choinki. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo.

2) Msze św. w tygodniu tylko w Komańczy: jutro jeszcze o 17:00, a od wtorku do soboty   o godz. 7:00.

3) Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościołów w Komańczy paniom: Katarzynie Nowak i Annie Szelast, a o podjęcie dyżuru prosimy panie: Teresę Żak i Barbarę Stec. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Radoszycach pani Grażynie Guśtak  a prosimy panią Monikę Guśtak.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła w Dołżycy pani Marii Podwapińskiej a prosimy pana Janusza Kuzio. 

4) Prasa katolicka jest do odebrania.

5) Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na potrzeby Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu, za tydzień na potrzeby parafii.

6) Serdeczne podziękowanie naszym parafianom za życzliwość i bezinteresowną pomoc.

7) W najbliższym czasie w Komańczy jest zaplanowana wycinka drzew (trzech dużych świerków przy kościele).

8) Spotkanie rady parafialnej za tydzień w niedziele o 16:00 na plebanii.

9) Wizyta kolędowa od 9 stycznia (wtorek). Bardzo proszę, aby w miarę możliwości wszyscy domownicy byli obecni.

10) Ogłoszenia, intencje i plan kolędy będą wywieszone na tablicach ogłoszeń przy kościołach. Również będą dostępne na parafialnej stronie internetowej. Zachęcamy do odwiedzin nasze strony (są artykuły i zdjęcia). Adres strony: www.komancza.przemyska.pl

11) Polecajmy Panu Bogu wszystkich dobroczyńców, ofiarodawców, obecnych gości, turystów, chorych, zagubionych. Polecamy szczególnie nauczycieli, wychowawców, dzieci i młodzież. Święty Michale Archaniele…